KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4413139

nr 441 3139

Akvarell

M Irwin, Stilleben, Sent 1800-tal, 34 x 48

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 november 2006
kl 16:35:47

27/11 15:43:59 1      Vinnande bud